Milovaná - prírodný esenciálny olej 10ml

Milovaná - prírodný esenciálny olej 10ml


  • 9,00€
Zmes prírodných esenciálnych olejov- silíc „Milovaná“ si zamilujete aj vy. Táto krásne voňajúca kombinácia organických silíc je ako stvorená na vytvorenie príjemnej a blahodárnej atmosféry. Zrelaxujte a zároveň prebuďte dobrú náladu kedykoľvek a kdekoľvek s „Milovanou“.   

100% esenciálny olej Pačuli má sladkú drevitú korenistú vôňu. Odpradávna je tradičnou zložkou  v elixíroch lásky. Pôsobí relaxačne a zároveň povzbudzujúco.

100% esenciálny olej Levanduľa má sviežu pokojnú  kvetinovú vôňu. Upokojuje telo aj myseľ a pomáha od hlavy po päty zbaviť sa stresu.

100% esenciálny olej Pomaranč má sladkú jasnú citrusovú arómu, ktorá vyvoláva pocit eufórie, pokoja a tvorivosti. Vzbudzuje v nás pocit tepla.

100% esenciálny olej Ylang Ylang má silnú kvetinovú a intenzívne sladkú arómu. Je to klenot zo sveta kvetov. Podporuje vnútorný pokoj, radosť a zmyselnosť.

Netoxický, nedráždivý, ale príležitostne senzibilizačný. Vždy najskôr otestujte malé množstvo kvôli citlivosti alebo alergickej reakcii. Priamy a nepriamy kontakt s očami spôsobí podráždenie.


Spôsob použitia

Inhalácia -priama inhalácia, difúzer, olejový výparník

Inhalovať priamo pre celkový pokoj a relaxáciu.


Telo

masáž, kompresia, kúpeľ
Pridajte niekoľko kvapiek do nosného oleja a vmasírujte. Rozmiešajte pár kvapiek so soľou do kúpeľa pre upokojujúce a zmyselné zážitky.

Nepoužívajte počas tehotenstva a kojenia.
Nepoužívajte esenciálny olej vnútorne.
Nepoužívajte esenciálny olej na pokožku v nerozriedenej forme.


Zloženie

100 % prírodná silica pačuli100% prírodný esenciálny olej levanduľa100 % prírodná silica sladký pomaranč, 100% prírodný esenciálny olej Ylang ylang.

Krajina pôvodu

Slovensko.

Výrobca: Tuli A Tuli Laboratories s. r. o., Pezinská 5104, Malacky 901 01.

Súvisiace produkty