Láska - prírodný esenciálny olej 10ml

Láska - prírodný esenciálny olej 10ml


  • 9,00€
Jedinečná zmes esenciálnych olejov, ktoré prinášajú blahodárne účinky a príjemnú vôňu. 

"Láska - 100% prírodný esenciálny olej je zmesou piatich vzácnych esenciálnych olejov, ktoré spolu vytvárajú úchvatnú a harmonickú vôňu. Každá zložka tohto jedinečného produktu má svoje vlastné charakteristické vlastnosti, ktoré sa spájajú do nádherného celku.

Esenciálny olej z Geránia (Pelargonium Graveolens) prináša do tejto zmesi sviežu a kvetinovú vôňu. Jeho povznášajúci a uvoľňujúci účinok na psychiku pomáha znížiť stres a napätie, a tak prispieva k uvoľneniu mysle a vnútornému pokoju.

Osviežujúci esenciálny olej Grapefruitu (Citrus Paradisi) dodáva produktu energickú a revitalizujúcu esenciu. Jeho osviežujúca citrusová aróma môže podporiť pozitívnu náladu a zvýšiť pocit vitality a elánu.

Santalové drevo (Santalum Spicata) prispieva hlbokým drevitým tónom, ktorý dodáva zmesi zemitú a teplú atmosféru. Jeho upokojujúci a relaxačný účinok podporuje vnútornú harmóniu a meditáciu.

Esenciálny olej z Mandarínky (Citrus Reticulata) prináša sviežu a sladkú vôňu, ktorá dodáva produktu jemnosť a harmóniu. Je známy svojimi upokojujúcimi účinkami na myseľ a telo, čo pomáha zmierniť úzkosť a stres.

Záverečnou zložkou je Ylang Ylang (Cananga Odorata), ktorý dodáva vôni exotický a kvetinový nádych. Jeho sladká aróma pôsobí afrodiziakálne a prispieva k uvoľneniu a romantike.

Táto špeciálne zostavená zmes esenciálnych olejov je navrhnutá tak, aby priniesla harmóniu a lásku do vášho prostredia. Môže byť použitá v aromaterapii, pri masážach alebo pri relaxačných rituáloch. Len pár kvapiek tohto esenciálneho oleja dokáže navodiť príjemnú atmosféru a podporiť duševnú a emocionálnu rovnováhu.

Upozornenie: Zmes je možné aplikovať na spodok chodidiel a zátylok. Dá sa aj inhalovať. Pred použitím vždy zrieďte. Nikdy nepoužívajte čisté oleje na pokožku bez riedenia, nikdy nepoužívajte vnútorne, držte mimo dosahu detí a očí, vždy skontrolujte, či sa nevyskytujú nejaké zdravotné problémy, ktoré by mohli spôsobiť problém. Ak máte nejaké pochybnosti, vyhľadajte pomoc.


Tento esenciálny olej "Láska" je navrhnutý tak, aby vám priniesol príjemné zážitky a pocity lásky a harmónie pri každom použití.


Zloženie

Pelargonium Graveolens, Citrus Paradisi Peel Oil, Santalum Spicata, Citrus Reticulata Peel Oil, Cananga Odorata.Výrobca
Tuli A Tuli Laboratories s. r. o., Pezinská 5104, Malacky 901 01.