Výrobca: Bachove kvetové esencie HEALING HERBS
Dostupnosť: Skladom
17,00€

1. REPÍK LEKÁRSKY – AGRIMONY – Agrimonia eupatoria

Ukrývanie problémov za usmiatu tvár

Esencia je vhodná pre ľudí, ktorí často vyzerajú veselo a žartovne. Ich životná radosť však ukrýva strachy, obavy, rovnako aj vnútorné útrapy, ktoré sa snažia ukryť aj pred sebou samým. O existujúcej bolesti pravdepodobne stále žartujú, neexistuje u nich žiadna ochota postaviť sa svojim strachom. Vyhýbajú sa osamelosti a výrazná sociálna stránka slúži k ich rozptýleniu. Pokúšajú sa ignorovať negatívnu stránku života a vyhýbajú sa konfrontáciám. Nepokojný spánok môže byť sprievodným javom tohto stavu. Vtedy sa esencia kombinuje s esenciou 35. BIELY GAŠTAN – WHITE CHESTNUT – Aesculus Hippocastanum Ľudia tohto typu majú často sklony potláčať svoje pocity a starosti konzumáciou drog a alkoholu.

Pozitívny potenciál esencie je skutočne sa cítiť šťastný. Uvedomiť si a priznať si skutočné pocity a začať s nimi pracovať. Akceptovať fakt, že život má aj negatívne stránky. Radosť a bezstarostnosť by mali prameniť z úprimných pocitov.

Obsah: 30ml

Zloženie: Macerát kvetov rastlín v pramenitej vode. Konzervované alkoholom. Bez farbív aditív, sladidiel a iných cudzorodých látok.

Užívame: 2 kvapky do vody. Popíjame pravidelne počas dňa. Esencia môže byť súčasťou kombinácie viacerých esencií.

Výrobca: Healing Herbs Ltd, Walterstone Hereford HR2 0DX