Balíček očisty organizmu

Balíček očisty organizmu


  • 25,00€
Veľa z Vás si pýta jarný detox. My hovoríme, že ak sa trvalo žije zdravo, detox nie je potrebý. Ale prečistiť telo a podporiť jeho správne fungovanie môžete vždy. Jar je samozrejme ideálna na prečistenie našich najdôležitejších orgánov, preto Vám na základe vašich požiadaviek ponúkame tento balíček čajov. Obsahuje čaj žalúdok, močové cesty, pečeň, lymfa a imunita. 

Čaje pijeme v tomto poradí a postupne. A teda najskôr pijeme čaj žalúdok, 2x denne pred jedlom podľa návodou na prípravu. Čaj pijeme 6 dní v týždni a potom si dáme 1 deň pauzu. Potom pokračujeme čajom na močové cesty v rovnakom užívaní, až kým nedopijeme posledný čaj imunita. Táto očista trvá zhruba 10 týždňov a po nej by ste sa mali cítiť lepšie. Počas pitia čajov odporúčame odľahčiť a spravidelniť stravu práve kvôli tomu, aby telo malo čo najviac priestoru pre zapracovanie liečivého účinku bylín. To znamená v čo najväčšej možnej miere obmedziť mäso, sladko - mliečne výrobky, pšeničnú múku a jednduchý cukor. Ráno odporúčame začať s teplými rastlinnými kašami s ovocím a orechmi. Na obed a večeru odporúčame vyvážiť pomer bilekoviny so zeleninou a k tomu minimálne množstvo sacharidov. 

Ak Vám to pripadá nemožné, alebo náročné, musíte si uvedomiť, že ak máte potrebu prečistiť telo a začať odznova, trvalo Vám dlhý čas, aby ste ho do tohto stavu dostali. Preto nie je možné, aby sa prečistilo a naštartovalo za pár dní bez námahy. Nič nie je zadarmo a pracujeme na sebe celý život. 

My si túto očistu robíme pravidelne, niekedy už automaticky, takže to možné je. Počas pitia čajov treba rátať aj so zhoršením zdravotného stavu, asi 4-5. týždeň, kedy sa môže zhoršiť stav pokožky, alebo ostanete slabý, či na vás skočí vírus. Aj to zvykne byť sprievodným znakom procesu čistenia. Tí, čo sa zaoberajú zdravou výživou a životným štýlom určite budú vedieť, že tento sprievodný znak trvá len pár dní. Ak máte problémy s vysokým krvným tlakom, čaj na lymfatický systém pite slabší a len 1x denne. 

Čaj nezahŕňame do pitného režimu, čiže koľko čaju vypijete, toľko vody musíte vypiť.