Výrobca: Bachove kvetové esencie NELSONS
Dostupnosť: Skladom
12,00€

29. Bledavka okolíkatá – STAR OF BETLEHEM – Ornithogalum umbellatum

Následky šoku


Star of Betlehem je esencia vhodná po duševnej, alebo fyzickej traume následkom nehody, zlej správy, úmrtia blízkej osoby, náhlom sklamaní, alebo šoku. Jeho ideálne použitie je okamžite po danej udalosti. Rovnako je vhodná aj pri dlho trvajúcich traumách, ktoré sa môžu prejaviť aj fyzickými symptómami. Môže nastať aj vnútorná „otupelosť“, nezáujem o bežný život. Vnútorné stiesnenie s pocitom straty a tichej bolesti. Esencia je vhodná aj pre prípad, ak si v sebe nosíme traumy z detstva, ktoré ovplyvňujú našu súčasnosť. Táto esencia je aj súčasťou krízovej esencie RESCUE REMEDY. Je dôležitá aj pre matku s dieťaťom tesne po pôrode.

Pozitívny potenciál je „neutralizácia“ bezprostredných, alebo oneskorených následkov šoku. Tieto traumy sú ľahšie spracované. Nezanechávajú stopy na duši.

Obsah: 20ml

Zloženie: Macerát kvetov rastlín v pramenitej vode. Konzervované alkoholom. Bez farbív aditív, sladidiel a iných cudzorodých látok.

Užívame: 2 kvapky do vody. Popíjame pravidelne počas dňa. Esencia môže byť súčasťou kombinácie viacerých esencií. Esencia je súčasťou krízovej esencie RESCUE REMEDY

Výrobca: NELSONS, Bach Flower Remedies Ltd. Wimbledon, SW 198, UK