Výrobca: Bachove kvetové esencie NELSONS
Dostupnosť: Skladom
17,00€

Krízová esencia v kvapkách pre pokojný spánok dr. Bach Rescue Remedy využíva sily bylinných výťažkov. Kvapky, užité pred spaním, upokojujú a navodzujú príjemný pocit únavy a pokoja. Zmierňujú stres a prirodzenou cestou harmonizujú myseľ. Jedinečná kombinácia byliniek obsiahnutá v kvapkách upokojí a príjemne naladí na spánok.
Krízové kvapky Rescue Night obsahujú takzvanú krízovú esenciu, ktorá sa skladá z extraktov z piatich vybraných byliniek. Tie rýchlo a účinne upokojujú emócie, zmierňujú stres a uvoľňujú napätie. Ráno sa potom človek cítiť sviežo a oddýchnuto. Navyše kvalitné zloženie je bez pridaného cukru a alkoholu. Krízové ​​kvapky sú tak vhodné aj pre deti od troch rokov.


Použitie: Pred spaním nakvapkajte 4 kvapky esencie priamo na jazyk, alebo do pohára s vodou. Opakujte podľa potreby.

Rescue Remedy môžu užívať aj tehotné ženy a deti. 

Výrobca: 
Originálne Bachove esencie vyrába spoločnosť A. Nelson & Co. Ltd. Veľká Británia. Bach Flower Remedies Ltd ® je registrovaná ochranná známka Bach Flower remedies Limited, London, England.

Zloženie:

Macerát kvetov rastlín Devätorník peniažtekovitý, Netýkavka žliazkatá, Biele lesná réva, Bledavka okolíkatá, Biely gaštan, Slivka čerešňoplodá v pramentej vode. Konzervované glycerínom. Bez prídavkov farbív, aditív, sladidiel a iných cudzorodých látok.
BEZ ALKOHOLU

Obsah: 20 ml