Výrobca: Bachove kvetové esencie NELSONS
Dostupnosť: Skladom
14,40€

25. Pagaštan pleťový – RED CHESTNUT – Aesculus carnea

Prílišný strach a starosť o svojich blízkych

Red Chestnut je pre ľudí, ktorí prežívajú prehnaný strach o svojich blízkych. Ktorí sa príliš zaoberajú blahom iných, obzvlášť svojej rodiny a priateľov. Obávajú sa toho, že sa ich milovaným osobám stane to najhoršie, že aj najmenšia komplikácia môže viesť k vážnej nemoci. Boja sa, že si dieťa ublíži pri hre, alebo že po ceste na dovolenku spadne lietadlo. K tomu sa pridáva nervozita. Je to často postoj ľudí, ktorí sa o niekoho starajú, zdravotné sestry, učiteľky, alebo ľudia z oblasti poradenstva. Rovnako aj starí ľudia, ktorých životné skúsenosti sú príliš skľúčujúce.

V pozitívnom stave sa prejavuje schopnosť starať sa o svojich blízkych bez zbytočných pocitov strachu. V náročných situáciách zachovávajú pokoj a rozvahu. Človek nevnucuje svoju pozornosť ani starostlivosť násilím. Záleží mu čoraz menej na prílišnej ochrane a starostlivosti. Tá sa nevytráca. Harmonizuje sa.

Obsah: 20ml

Zloženie: Macerát kvetov rastlín v pramenitej vode. Konzervované alkoholom. Bez farbív aditív, sladidiel a iných cudzorodých látok.

Užívame: 2 kvapky do vody. Popíjame pravidelne počas dňa. Esencia môže byť súčasťou kombinácie viacerých esencií.

Výrobca: NELSONS, Bach Flower Remedies Ltd. Wimbledon, SW 198, UK