Warning: Please check the form carefully for errors!
Spojenie prírody, rozumu, intuície,  a babských receptov.

Naše čaje sú pripravené tak, aby vám skutočne pomáhali. Aby ich pitie malo zmysel pre Vaše telo aj dušu. Ich zloženie je zostavené na holistickom princípe liečby. Zameriavajú sa najprv na nervovú sústavu a jej upokojenie, keďže sa prikláňame k teórii, že všetky naše fyzické ťažkosti sú odrazom duševnej nepohody.

Ďalej čajíky pôsobia svojim zložením na celé telo, lebo nechceme liečiť len jednu časť. A v neposlednom rade časť bylín pôsobí na daný orgán. Vždy je najlepšie, keď je zmes namiešaná priamo na mieru človeka, ale nie vždy sa to dá. Žijeme dobu, ktorá je príliš rýchla, a jednoduché riešenia väčšinou bývajú tie najrýchlejšie. My však odporúčame pri užívaní Našich čajov, aby ste sa na liečbu sústredili naplno. Aby ste sa nespoliehali len na to, že bylinky spravia všetko za vás. Áno, vedia pomôcť, ale musíte sa o seba pri liečbe viac starať. Viacej oddychovať, jesť ľahkú stravu. Snažte sa vyradiť potraviny, ktoré vám liečenie brzdia. Cukor, múka, mäso a mliečne výrobky. Nič sa nestane, ak ich na malú chvíľku vynecháte. Dáte šancu vašej čajovej zmesi, aby dokonale zabrala a liečila. Pitie bylinných čajov by nemalo byť automatické. Samotné pitie má prinášať úľavu a oddych. Sústredenie sa na to, ako na nás bylinky pôsobia je dôležité. Nájdite si čas pre váš čaj.

Naše Čaje miešame ručne. Z našich bylín, alebo z bylín, ktoré sú vysokej kvality, od certifikovaných dodávateľov. Dávame pozor na farbu, vôňu a konzistenciu bylín. Aby neboli staré, alebo plesnivé. Vo vašom vrecúšku nájdete bylinky, ktoré budete vedieť chytiť do ruky, ovoňať, ich a identifikovať ich časti. Nie sme rýchlo – veľkovýroba. Všetky druhy čajov starostlivo vytvárame, miešame, plníme, značíme a s citom posielame rovno ku vám.

Na našej stránke môžete nájsť mnoho tipov ako si pomáhať prírodou...