Warning: Please check the form carefully for errors!

FYTOTERAPIA

Terapia prírodou, terapia bylinkami.

Správne užívanie bylín je dôležité. Ak trpíte chronickým ochorením, ktoré máte jasne diagnostikované od lekára, bylinnou liečbou môžete doplniť svoju terapiu. Fytoterapia je poradenstvo, nastavenie bylinnej kúry podľa daného stavu. Zameriava sa na liečbu celého tela, nie len znevýhodneného orgánu. Počas terapie zostavujeme systém niekoľkých odporúčaných čajových zmesí na obdobie minimálne 6 týždňov. Odporúčame vhodný jedálniček k bylinnej liečbe, rovnako ako niektoré výživové doplnky, alebo vitamíny.  Terapia sa zameriava na vaše akútne a chronické ochorenia tak, aby sa vám podarilo ich natrvalo prekonať.

Celková liečba je proces. Vždy hovoríme, že zázraky sa nedejú a je len na vás, ako prijmete svoju novú výzvu. Z našich skúseností vieme, že ak je klient skutočne motivovaný a vytrvalý, výsledky sú citeľné. Avšak je aj bežnou praxou, že terapie zaberú, ale klient nie je ochotný prijať odporúčané zmeny vo svojom živote a vráti sa späť do starých koľají.

Fytoterapia je bylinná liečba určená pre tých, ktorí veria v seba a svoje schopnosti uzdraviť sa.  Neprekladajú zodpovednosť za svoj zdravotný stav na lekárov, masérov a liečiteľov.

My zhodnotíme, poradíme, nastavíme, ale liečiť sa už musíte sami. Pracujeme so slovenskými bylinami, resp. bylinami, ktoré rastú v našich zemepisných šírkach. Bylinné zmesi sú zostavené na základe zdravotného stavu klienta, výšky, váhy a veku.

Podľa druhov bylín v jednotlivých zmesiach vám vieme zmesi namiešať my, alebo vás odporučiť na špecializovanú predajňu, alebo lekáreň, kde vám zmesi namiešajú.

Fytoterapia je vhodná aj pre deti od 3 rokov. Sedenie trvá 60-90 minút s vedením certifikovanej Fytoterapeutky Daniely Viskupič.

Cena za terapiu 20 eur dospelí, 15 eur deti do 10 rokov

Objednávky: 0905 164 184, termin@nasa-bylinkaren.sk Hlavná 28, Šúrovce, 91925, záhrada za lekárňou

poznámka: Fytoterapia nie je lekárske ošetrenie, ani diagnostická metóda.