Výrobca: Bachove kvetové esencie HEALING HERBS
Dostupnosť: Skladom
18,00€
Bez DPH: 15,00€

32. Vinič hroznorodý– VINE – Vitis vinifera

Silná dominancia, nepružnosť

Vine je vhodný pre ľudí, ktorí dominujú nad ostatnými. Sú ctižiadostiví. Často majú obrovské schopnosti, ale sú veľmi nadaní, ale tieto svoje prednosti využívajú k dominancii, alebo komandovaniu ostatných. Cítia, že všetko vedia lepšie a ostatných podceňujú. Nesnažia sa ich zmeniť, ale ich názor nie je podstatný. Vyžadujú absolútnu poslušnosť. Sú agresívni, pyšní a túžia po moci. V extrémnych prípadoch sa to prejavuje krutosťou, až bezcitnosťou. Dobrým príkladom sú rodičia, alebo nadriadení, ktorí vládnu železnou rukou, politickí diktátori, tyrani, ktorí sa správajú agresívne aj voči svojim deťom. Rovnako u detí sa táto esencia používa pri známkach agresie a šikany.

Pozitívny potenciál sa prejavuje stratu potreby byť dominantný a komandovať. Začíname prijímať názor toho druhého. Prejavuje sa schopnosť oceniť toho druhého, rozpoznať v ľuďoch to dobré.

Obsah: 30ml Zloženie: Macerát kvetov rastlín v pramenitej vode. Konzervované alkoholom. Bez farbív aditív, sladidiel a iných cudzorodých látok. 

Užívame: 2 kvapky do vody. Popíjame pravidelne počas dňa. Esencia môže byť súčasťou kombinácie viacerých esencií. 

Výrobca: Healing Herbs Ltd, Walterstone Hereford HR2 0DX