Výrobca: Bachove kvetové esencie NELSONS
Dostupnosť: Skladom
14,40€

11. BREST ŠTÍHLY (ANGLICKÝ) – ELM – Ulmus procera

Preťaženosť zodpovednosťou

Táto esencia je vhodná pre ľudí, ktorí sa cítia byť preťažení svojimi úlohami a vlastnou zodpovednosťou. Inak schopní a spoľahliví ľudia strácajú pevnú pôdu pod nohami. Strácajú sebadôveru a cítia sa neschopní. Do tejto skupiny patria často manažéri pracujúci vo vedúcich funkciách. Alebo práve ľudia, ktorí sú zodpovední za ostatných, ako lekári, učitelia, terapeuti, matky na materskej.

Elm je vhodný pri situácii, keď si človek uvedomí, že už nevládze vykonávať svoje bežné úlohy. Nezvládajú bežný život, je toho na nich príliš veľa. Často je to však preto, že si naberú príliš veľa práce, zodpovednosti a to ich pohlcuje. Nedbajú ani na vlastné zdravie. Nakoniec sa dostavuje depresívny pocit vyčerpanosti.

V pozitívnom stave znovu objavíme sebadôveru a výkonnosť. Na problémy hľadíme zo širšej perspektívy a prijímame len toľko zodpovednosti, koľko zvládame. Zároveň nám zostáva aj čas venovať sa svojim potrebám.

Obsah: 20ml

Zloženie: Macerát kvetov rastlín v pramenitej vode. Konzervované alkoholom. Bez farbív aditív, sladidiel a iných cudzorodých látok.

Užívame: 2 kvapky do vody. Popíjame pravidelne počas dňa. Esencia môže byť súčasťou kombinácie viacerých esencií.

Výrobca: NELSONS, Bach Flower Remedies Ltd. Wimbledon, SW 198, UK